Elektřina

SUAS Commodities dodává od roku 2021 zákazníkům elektřinu převážně vyrobenou v uhelných, paroplynových aobnovitelných zdrojích skupiny SUAS GROUP. Zákazníkům nabízíme dodávku za stabilní a predikovatelné ceny i zázemí velké skupiny. U dodávek elektřinyod SUAS Commodities je minimalizováno riziko úpadku dodavatele a s tím spojený přechod do režimu dodavatele poslední instance!

Velkoodběratelé, dodávky ze sítí VN, NN

Obchodníci SUAS Commodities mají v oblasti energetiky dlouholeté zkušenosti. Pro Vaše odběrná místa nabídneme dodávky elektřiny za konkurenceschopné ceny se strukturou odpovídající potřebám a požadavkům zákazníků s vyšší spotřebou energie. Individuální nabídku rádi připravíme po obdržení ročního naměřeného hodinového odběrového diagramu pro dodávky elektřiny.

KONTAKT NA OBCHODNÍKY
Ing. Žaneta Műllerová
Obchodní spolupráce
Miroslav Erbert
Obchodní spolupráce
Ing. Martin Vorel
Obchodní spolupráce
Kontakt pro řešení fakturací a plateb
Miluše Štěpánková
Zákaznická podpora (příjem žádostí-např. úpravy smluv, zadání odečtů, převody odběrných míst)
Libuše Gabrielová
Zákaznická podpora (fakturace, zálohy, reklamace)

Všeobecné podmínky dodávky elektřiny

Maloodběratelé, podnikatelský sektor, dodávky ze sítí NN

Stabilní a predikovatelné ceny energií od spolehlivého dodavatele jsou základními předpoklady pro překonání současných krizí. Dodávka elektřiny od SUAS Commodities Vám v tom může pomoci. Přejděte ke spolehlivému dodavateli, který vám poskytne výhodné ceny, férové jednání a stabilitu.

KONTAKT NA OBCHODNÍKY

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš zákaznický servis ještě dnes.

Přehled největších odběratelů elektřiny