Elektřina

SUAS Commodities dodává od roku 2021 zákazníkům elektřinu převážně vyrobenou v uhelných, paroplynových aobnovitelných zdrojích skupiny SUAS GROUP. Zákazníkům nabízíme dodávku za stabilní a predikovatelné ceny i zázemí velké skupiny. U dodávek elektřinyod SUAS Commodities je minimalizováno riziko úpadku dodavatele a s tím spojený přechod do režimu dodavatele poslední instance!

Maloodběratelé, podnikatelský sektor, dodávky ze sítí NN

Stabilní a predikovatelné ceny energií od spolehlivého dodavatele jsou základními předpoklady pro překonání současných krizí. Dodávka elektřiny od SUAS Commodities Vám v tom může pomoci. Přejděte ke spolehlivému dodavateli, který vám poskytne výhodné ceny, férové jednání a stabilitu.

Velkoodběratelé, dodávky ze sítí VN

Obchodníci SUAS Commodities mají v oblasti energetiky dlouholeté zkušenosti. Pro Vaše odběrná místa nabídneme dodávky elektřiny za konkurenceschopné ceny se strukturou odpovídající potřebám a požadavkům zákazníků s vyšší spotřebou energie. Individuální nabídku rádi připravíme po obdržení ročního naměřeného hodinového odběrového diagramu pro dodávky elektřiny.

Produkty

Fixní cena

Získejte jistotu dodávek za pevně sjednanou cenu na smluvně dohodnuté období. Plánujte snadno své náklady za elektřinu.

Postupný nákup

Cena stanovená na základě sjednaných koeficientů (přičítací, násobící), eliminace rizika jednorázového nákupu a tedy možnost reakce na cenový vývoj na velkoobchodních trzích prostřednictvím realizace dílčích nákupních kroků.

SPOT

Cena navázaná na vývoj cen denního trhu, organizovaného společností OTE ČR.

FIX + SPOT

Možnost nákupu standardizovaných velkoobchodních produktů s dorovnáváním odběru na denním trhu (kombinace produktu Postupný nákup a SPOT).

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš zákaznický servis ještě dnes.

Přehled největších odběratelů elektřiny